top of page

Updated: Sep 4, 2020


Rozmaryn przeżył wiele wcieleń i wyszeptał wiele legend. Do dziś używany jest w bukietach ślubnych, jako symbol pamięci i wiernej miłości. Sadzony przed domem zaprasza dobre wróżki i elfy, chromi przed złem, czarami, koszmarami i uwalnia od lęku.

Jednoczy dusze z ciałem~sercem. Dzięki temu jesteś w prawdzie. Łatwiej jest ci wypowiedzieć prawdę, usłyszeć prawdę i poczuć prawdę. Czujesz, co jest dla ciebie prawdziwe czyli dobre, a co już tobie nie służy.

Rozmaryn przywraca współczucie dla samej siebie i świata.

Rozszerza świadomość, pobudza umysł. Rano może być lepszy od kawy. Wysyła energię w kierunku do głowy. Pomoże poprawić pamięć. Możesz użyć gałązki rozmarynu jako zakładki do książki lub notesu. Zapamiętasz jeszcze więcej.

Rozmaryn wspomoże oczyścić cię ze zdarzeń, które sprawiły ci ból, które ciągle wracają do ciebie, lub tkwią gdzieś głęboko ukryte. Oczywiście jeśli jest to zgodne z twoją duszą i sobie na to pozwolisz.

Poprzez element ognia, rozgrzania w ciele, rozmaryn wzmocni twoje odczucie oryginalności. Pomoże odpowiedzieć na odwieczne pytanie -kim jestem?

Jeśli jesteś w momencie życia, gdzie mocno trzymasz się świata materialnego, masz przez to bóle głowy i napięcia w ciele. Lub wręcz przeciwnie, za słabo czujesz się uziemiona. Nie czujesz się dobrze tu na ziemi. Rozmaryn pomoże ci wrócić do równowagi.

Działa ochronnie na ciało fizyczne

Przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie, przeciwalergicznie,

Podnosi wibracje i odmładza. Odbudowuje energie chi w nerkach i w sercu. Wzmacnia po ciężkiej chorobie lub traumie.


Wspomoże przy wypadaniu włosów. Możesz olej rozmarynowy wmasować w skórę głowy. Przyciemni on włosy a także nada im blasku. Możesz wmasować olej w ciało, pomoże zwalczyć cellulit, pobudzi metabolizm, pomoże w bólach reumatycznych.

Dla oczyszczania i ochrony domu, możesz użyć kilka kropli olejku rozmarynowego w dyfuzorze lub spalić kilka gałązek w formie kadzidła. Możesz posadzić go w doniczce i ustawić przed domem lub na oknie. Rozmaryn lubi wygrzewać się w miejscu nasłonecznionym- jak kot. Jest spod znaku lwa, jego planetą rządzącą jest słońce.

Jeśli nie masz przy sobie olejku lub ziela rozmarynu, a czujesz, że chcesz wspomóc się jego energią. Możesz zawsze połączyć się z jego esencją. Możesz napić się czystej wody z intencją zwróconą w stronę rozmarynu...

Możesz to zrobić z każdym innym ziołem. Świadomie. Magicznie. To ty nadajesz temu energie!

Pozwól sobie na wszystko co dobre!

Życzę ci kochana cudownego połączenia w zdrowiu i głębokiej przyjaźni z rozmarynem.JoannaRozmaryn nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na nadwrażliwość wątroby, a także u małych dzieci.

Olejek rozmarynowy nie powinien być stosowany przez osoby cierpiące na nadciśnienie lub padaczkę. Należy również unikać stosowania go w czasie ciąży.Kochana ideą tego bloga jest inspirowanie do połączenia z roślinami. Do połączenia z poziomu serca. Zakochania się w roślinach w dawnym, romantycznym stylu. Informacje służą tylko temu by pomóc ci jeszcze bardziej wsłuchać się w swoje ciało. Informacje nie służą diagnostyce czy samoleczeniu i zawsze polecam ziołowe BHP.Kochana najważniejsze w tym blogu jest to, byś się zrelaksowała czytając o roślinach. Zakochała w nich. Znalazła swoje własne połączenie z nimi.

Miłość & światło


75 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page