top of page

Updated: Sep 22, 2021Roślinna. Opowieść o Miłości.O tym, jak miłość uderza do głowy.

Jak widzieć z zamkniętymi oczami.

Roślinnie czuć.


Kochana oddaję w Twoje ręce książkę, którą pisałam wraz z roślinami. Zawsze z intencją. Bardziej ją czując niż wypowiadając. Intencją, że odnajdziesz w tych słowach wszystko to, co jest dla Ciebie dobre. Miłosne i świetliste. Poczujesz się po prostu szczęśliwa, w pełni sobą. W swojej pięknej harmonii.

Rośliny mówiły do mnie dawnym językiem uczuć. Siadałam w ogrodzie w gumowcach mojego męża. Za dużych, wygodnych, w których luźno układały się moje wełniane irlandzkie skarpetki. Kochanie to są moje buty do konnej jazdy. Kim by te buty nie były, łączyły mnie z ziemią i dobrze się czułam w świecie z którego przyszły.

Patrzyłam na rośliny, słuchałam i odczuwałam. Ułożyłam ich słowa w rozdziały przeplatane w książce opowieściami o miłości. Romantycznej, bujającej w obłokach, uziemionej, a także tej, najważniejszej. Kosmicznej. Miłości w sobie. Tej, która stworzyła gwiazdy, która jest w Tobie nieskończonym światłem. Którą jesteś Ty.

Wydawcą książki jestem ja. Rozmowy z roślinami. Oczywiście z dobrym wsparciem ukochanego właściciela butów do konnej jazdy- mojego męża Martina. I Aniołów. Rośliny inspirowały kolorowo, radośnie i słodko. Anioły rozświetlały mi drogę, decyzje i pomysły, Martin- otulał wsparciem i siłą. Dostałaś największe wsparcie od nas Aniołów, jakie potrzebujesz na ziemi- Martina.

Nauczyłam się wszystkiego od nowa. Odczuwać, pisać, słuchać i wierzyć z piękną nadzieją, że ta książka będzie dobra dla Twojej Duszy. Tak jak dobra dla mnie była droga jej tworzenia. Idź najlepszą dla siebie ścieżką. Życzę Ci… Roślin i Aniołów.


Książka ta wyrosła i rozkwitła dzięki pięknemu artystycznemu( i nie tylko) wsparciu Asi i Agnieszki z www.liliprojekt.pl & www.insati.pl

Zanurzcie się w ich cudowne projekty. One otoczą Was magią i dobrocią.


Premiera książki już 15 sierpnia!!

W zakładce Bazar.


Miłości i światło

Joanna

221 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page