top of page

Updated: Sep 3, 2020
Ręce alchemią duszy.

Kiedy łączysz je z ziemią, dotykasz nimi świat, tulisz go, stwarzasz. Ręce wysyłają energię czułości do twojej duszy. Harmonizują ją miłością. Twoja dusza nie wysyłała ci już bólu, który zwrócić miał tobie uwagę na odczucie braku. Bo czujesz i wiesz prawdę o sobie. Jesteś całością, jesteś wszystkim, czego potrzebujesz. Nie ma w tobie braku miłości.


Wszystko, co zrodzone jest z rąk ma swoje zródło w sercu. Dotykaj z miłościa tych, których kochasz. Wyszywaj esencję swojej duszy we wszystkim, co tworzysz. Cuda, które stworzysz rękami, zrodzą tylko miłość i nigdy nie skrzywdzą nikogo.


Stokrotka rozświetleniem duszy.

Trzymając ją w swoich dłoniach, porozmawiaj z nią. Zwróć uwagę na swój splot słoneczny.

Uwalnij z niego emocje, które ci już nie służą, prowadząc je w dwóch kierunkach. W dół uziemiając je i ku górze rozjaśniając. Rozświetlony splot słoneczny wesprze przepływ informacji z wnętrza wszechświata i twojej duszy.


Dotykając stokrotki rozjaśnij swój wewnętrzny zmysł.

Otul się ciepłą energią jasnych promieni słońca. Dodaj sobie odwagi w podążaniu za głosem intuicji. Odnajdz swoje miejsce na ziemi. Pozwól sobie spojrzeć na wszystko swoim najjaśniejszym sercem.

Zapleć wianek stokrotek, włóż go na głowę i zwróć uwagę jak się czujesz i co wiesz?


Miłość i światło

Joanna

82 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page