top of page

Updated: Jun 27, 2021Przypomnij sobie o istnieniu swojej duszy. Przypomnij sobie głos swojej intuicji. Tylko tyle. Intuicja to głos twojego serca.

Znasz ją. Znasz rytm bicia swojego serca. Jego dźwięk i ciszę pomiędzy nim. Oto twoja intuicja. Oto jej głos. Pozwól intuicji wzmocnić wszystkie swoje zmysły. Pozwól sobie jej słuchać a wszechświatowi pozwól za sobą podążać.


Intuicja to twoja księżycową strona. Bicie twojego serca. Dlatego nie potrzebujesz jej rozbudzać. Możesz tylko jeszcze bardziej się zrelaksować. By pozwolić sobie na świadome odczuwanie swojego ciała. Trzyma się ono za rękę z głosem twojej intuicji. Zwróć uwagę na sygnały, płynące z twojego ciała. Mogą się one objawiać za pomocą doznań bólu, emocji, wzorców myślowych, wspomnień, symboli, kolorów, wizji, smaków, dźwięków, snów... Twoje ciało przesyła ci komunikaty dotyczące tego, co w twoim życiu funkcjonuje dobrze, a co tobie już nie służy.


Odczuj różnicę pomiędzy głosem intuicji a głosem umysłu

Usiądź wygodnie, zamknij oczy, weź kilka oddechów i postaraj się zrelaksować. Pomyśl o czymś co kochasz. Niech to będzie to coś prostego. Jak kolor, kwiat.. Powiedz sobie: "kocham..." Powtórz to. Zwróć swoją uwagę do ciała i doświadcz, jak to jest, czuć prawdę.

Teraz wstań i zrób sobie przerwę na kilka minut. Wróć, usiądź zamknij oczy, weź kilka oddechów. Powiedz sobie kłamstwo. "Nie lubię ..." (tej samej rzeczy, którą powiedziałaś, że kochasz). Powtórz to kilka razy żeby doświadczyć tego, co czuje się twoje ciało gdy słyszy kłamstwo.

Teraz już intuicyjnie czujesz prawdę. Zwróć uwagę na swoje ciało kiedy mówisz, słuchasz, czytasz lub podejmujesz decyzję. Będziesz wtedy pewna w odczuciu co jest prawdą. Czyli co jest dla ciebie dobre. Oto głos intuicji.

Odpuść i zrzuć z siebie wszystkie warstwy. By być prawdziwą.

Prawda nigdy nie krzywdzi.

Ćwiczenie to pochodzi z książki "Soul retrieval" Sandry Ingerman.Intuicja to barak separacji w tobie i na zewnątrz ciebie.

To nieustanny przepływ oddechu, bicie serca. Jedność z wszechświatem.

Odłączona od miłości, w separacji od swojego serca i ciała, tworzysz napięcie. W którym krzyczy ego. Wtedy trudniej ci wsłuchać się w intuicje, duszę i serce.

Rozluźnij napięcie, tworząc wewnętrzną ciszę i przestrzeń. Możesz to zrobić medytując z oddechem. Usiądź wygodnie, oddychaj naturalnie. Zwróć uwagę na swój oddech.

Stworzysz ciszę, która zaprosi twoją duszę do mówienia. Zwróć uwagę jak brzmi głos twojej duszy? Jakie wzbudza odczucie w twoim ciele? Czy jest podobny do głosu twojej intuicji?


Obdarowałaś siebie wewnętrzną wizją. Intuicyjną. Sercową. Pełną miłości i światła. Jedyną i wyjątkową. Przypomnij sobie o niej i pozwól sobie ją poczuć. Wsłuchaj się w bicie własnej intuicji. Bądź tą, która wie, bo czuje.


Joanna93 views0 comments

Recent Posts

See All

Bogini

bottom of page