top of page

Updated: Sep 4, 2020Zaparz sobie filiżankę mięty. Pozwól sobie poczuć jej ochładzającą energie. Otulającą, uspokajającą. No dalej wypij...

Zwróć uwagę na to, jaką cześć swojej duszy zobaczysz. Mięta ujawnia niewidoczne.Minthe była nimfą wodną. Zamieszkiwała jedną z rzek płynących w podziemnym świecie, którego bogiem był Hades. I jak to w romantycznym  świecie, na brzegu rzeki bywa, Nimfa zakochała się w bogu- bóg w nimfie. Kiedy kochankowie odkrywali siebie, zazdrosna Persefona zamieniła nimfę w roślinę. Łamała jej gałązki, ale wtedy mięta z wielką siłą odrastała. Stanęła na niej, wtedy mięta zaczęła aromatycznie pachnieć. Persefona nie mogła jej zniszczyć.  Może dlatego jest w mięcie coś ukrytego. Niezniszczonego. Odradzającego się. Coś ze świata podziemi. Z wody. Możesz odkryć to dla siebie. Zanurzyć się w siebie. Odkryć nieznaną część swojej duszy. Mięta oczyszcza umysł i pole energetyczne. Pomaga jaśniej myśleć. Wspomaga cyrkulacje w kierunku do głowy. Pobudzała umysł. Może dlatego adepci filozofii w Rzymie nosili wianki ze świeżej mięty.

Uwalnia od przeładowania energią i pomysłami innych ludzi. Może pomóc kiedy czujesz, że ktoś zabiera ci energie. Zabiera ci czas. Pomysły. Mięta ma właściwości ochładzające i relaksujące.  Dzieje się to w podróży przez układ limfatyczny. Zwiększa przepływ wody przez układ limfatyczny, ochładza i nawilgatnia ciało. Uspokaja żołądek, działa napotnie, relaksuje. Właściwości mięty Antyseptyczne, przeciw-pasożytnicze, przeciwskurczowe, wiatropędne, napotne, żółciopędne, przeciwwymiotne, antyutleniające, regenerujące i pobudzające krążenie

Mięta do Aniołów Anioł -Gwiezdna część samej siebie. Połączenie z Aniołami może rozszerzyć twoją świadomość do najdalej oddalonej części twojej duszy. Świetlistej. Gwiezdnej. Wystarczy, że zwrócisz swoją uwagę do siebie. Pomyśl o Aniele, uśmiechnij się do niego, poczuj miłość. Jesteś z nim połączona. Możesz zawsze wspomóc się miętą. Wypić herbatę, powąchać olejek, usiąść w ogrodzie przy krzewie mięty. Archanioł Rafał jest twoją uzdrawiającą cząstką. Z którą możesz się połączyć, gdy potrzebujesz uzdrowienia. 

Uzdrawia ciało. Uwalnia stres i lęk. Wspomaga jasnowidzenie. 

Jeśli chcesz...możesz  poczuć ukryte, zobaczyć niewidoczne. Zwróć oczy do siebie. Obserwuj. Znajdziesz wtedy swoje ukryte piękno, siłę, zdrowie... i miłość.  Cały świat tworzysz ty. Każdą swoją cząstką, tworzysz każdą cząstkę świata. Pokochaj tą ukrytą część siebie. Jest ona twoją siłą. Poczuj miętę do siebie. Poproś miętkę o 4-5 listki. Z wdzięcznością użyj ich na filiżankę wody (temp poniżej 80C), parz pod przykryciem 5 min. Pij na zdrowie!

Joanna


64 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page